hledat

Tags:

Madlib je jasný, ale co ukrajinskými kořeny ošlehaný Your Old Droog, který si podmanil jeho beat?

Sdílej

Madliba miluju. A i když je občas těžké strávit na první dobrou jeho excentrické manýry, vždy jsou jeho produkce něco extra. A samozřejmě většinu času nepublikuje pouze instrumentální hudbu, ale dává prostor hromadě emcees napříč celým spektrem. Naposledy poskytl báječný podmaz cápkovi, co si říká „Your Old Droog“.

Ten mi kdysi uvíznul v podvědomí skrz nějakou hostovačku s MF Doomem, ale jinak nic. Jeho jméno mi ale znělo podezřele. Není divu, protože je to můj krajánek, který se ale narozdíl ode mě přestěhoval z Ukrajiny o kus dál do Brooklynu, kde začal drtit rapové skills. „Droog“ je totiž v ruštině „kamarád“ a i v nové věci slyšíme jak YOD mimo sloky sype perličky typu „Suka„, nebo „Vaňučaja blyať„.

Každopádně svojí prvotní neznalost musím co nejdříve napravit, protože Droog je solidní spitter. Ono to není jen tak, dobře uchopit Madlibovu produkci a v tomhle případě jde o opravdu echt samplík s filmovou atmosférou, který vyústil ve věc „The Return of Sasquatch“. Zkuste tohle zajímavé collabo a dejte vědět, jak se vám líbí. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1