hledat

Tags:

To je panečku úroda. Madlib a Dudley Perkins solí hned dva nové projekty současně!

Sdílej

O tom, že Dudley, MED a Madlib pečou společné album jsme samozřejmě informovali. Tak už je tedy venku. Dobré zprávy ale někdy chodí ve dvou, tudíž se Dudley a Madlib rozhodli vypustit ještě jednu novinku, ačkoliv utvořenou ze staršího materiálu. 

„Fyling High“ je nová dlouhohrajka podepsaná písmeny LMD, což je trojice profláklých andrgraunďáků z L.A. – LMNO, MED a Madlib. Na 13ti skladbách na nás vybafne kvalitní nálož poctivého rýmování do Madlibových bubnů, které jsou fenomenální. Madlib špatné beaty nedělá, ale občas si jeho kolegové nezvolí ty správné. Zde se to sešlo na výbornou a na desce je hned několik solidních jointů. Určitě na to má vliv i to, že spolu pánové průběžně dělají už celé dekády.

A aby toho nebylo málo, zvolili si dvě třetiny uskupení tento okamžik i pro vydání další společné věci. Nejde sice o nový materiál, ale o pokračování kompilace „In the Beginning“ od Madliba a Declaima, což je původní přezdívka Dudley Perkinse. Vol. 1 vyšlo loni a nyní tu máme pokračování, tedy Vol. 2. Na něm najdete 11 zaprášených skladeb z devadesátkových šuplíků, které v současnosti znějí víc než důstojně. Taková hudba je potřeba. Je to tedy skvělý bonus k novince. Můžete si pustit nové i staré a udělat si komplexní zážitek. Doufáme, že tento krok pomůže protagonistům k úspěšnému promu z obou stran, nicméně o fans nouzi jistě nemaj.

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1