hledat

Maďarský festival Sziget hlásá první vystupující, kterým kraluje Kendrick Lamar

Sdílej

V jejich popředí kraluje Kendrick Lamar, nedávný vítěz pěti cen Grammy a nejopěvovanější raper současné scény. V Budapešti představí své loňské album DAMN., obsahující songy "Humble", "Loyalty" s hostující Rihannou nebo "DNA". Dá se však očekávat, že zabrouzdá i hlouběji do své diskografie. Bude to tak dobrá příležitost pro ty, na něž se nedostalo při předprodeji na Kendrickovo evropské turné, startující už příští týden v irském Dublinu.

Mezi další hvězdy festivalu bude jistě patřit norský producent Kygo, který se dostal do povědomí svět remixy a hlavně singlem "Firestone". Od té doby obklopuje vrchní příčky žebříčků svou elektronickou hudbou i v České Republice. Dalším headlinerem je folk-rock kapela Mumfords & Sons ze Spojeného království.  Nebudou chybět ani jejich spoluobčané z Arctic Monkeys. Mezi první zveřejněné také patří například i Liam Gallagher, Bastile, Litte Dragon nebo Milky Chance.

Festival se letos bude konat od 8. do 15. srpna a hned první večer vystoupí Kendrick Lamar. Jednodenní vstupenky jsou dostání 70 EUR. Jsou však dostupné i vstupenky na tři, pět a sedm dní. Jelikož pro někoho může být 299 EUR za vstupenku na celou dobu velká částka, festival nabízí i možnost splácení 70 EUR po dobu pěti měsíců. Vstupenky a bližší info o festivalu naleznete na jeho českém oficiálním webu.

Diskutuj na Bbarak.cz