hledat

Tags: ,

Mad Cirkus dorazí o víkendu do Prahy a přiveze sebou Maniaka nebo Suverena a den plný rap battlů. Máme pro vás lupeny zadara!

Sdílej

Mad Cirkus spojil síly s Freestyle Homies Night a v sobotu 20.srpna  přivezou tenhle plzeňský battle event do pražského Cross klubu, kam přivezou show Maniaka, který si kdysi prývě na Mad Cirkusu piloval svoje rapskillz a dorazí i návštěva ze Slovenska Suvereno, což je pro mnohé nemalé překvapení, protože o tomhle týpkovi jsme roky nic nesylšeli. Každopádně pro vás máme 2×2 volné stupy na tuhle akci, stačí jen dočíst tenhle článek….

Maniak je jedním z nejživelnějších rapperů na scéně a nyní můžete zažít energii jeho koncertů na vlastní kůži. V rámci večera předvede také kratší show Suvereno, známý slovenský svobodný rapper, reprezentující „conscious hip hop“. V neposlední řadě vás čeká spousta našlapaných Mad Cirkus battlů, jmenovitě:

KROUZMEN & KENAS vs SKEPTN & PEEJAY
CHARLIE GREEN vs EMBEE
MC LIONELL vs HEADBUSTA
SWITCH vs MARTYNO
CHEPPI vs FLY
ELL BEE vs SÁM MÍMO SEBOU
EMOTION vs BONY

Tím battly nekončí jelikož, zde bude také FHN battle o prize money 2.000 ,-Kč a mikrofón ShureE SM58 od Music City. Registrace rapperů bude na místě nebo tady u události.
Další na programu je Graffiti Jam. Sponzor jamu je Molotow Praha. Registrace na jam proběhne také na místě nebo u události, místa jsou omezená. Každý registrovaný pak dostane poukaz na slevu na spreje právě v Molotow shopu. Celým odpolednem a večerem vás provedou DJs Loop, Riwa, Alarm a BA2S. Začíná se už  v 15:00h před klubem Cross! Vstupné od 19:00 200,-Kč v předprodeji a 250,-Kč na místě. Ve 22:00 se zábava přesune dovnitř klubu  na DJs afterparty která potrvá cca do 2:00h ráno.
 
Chceš vstup na tenhle mejdan? Pokud zní tvoje odpověď ano, pak stačí zaslat správnou odpověd na naší otázku na email soutez@bbarak.cz, do předmětu napiš Mad Cirkus  soutěž a nezapomeň uvést svoje občanské jméno a telefon, pro případ, že vystupy vyhraješ právě ty. Soutěž končí v pátek 19.srpna v poledne.
 
Soutěž o 2×2 vstupy na Mad Cirkus (20.8., Praha Cross club)
 
soutěžní otázka: Členem jaké skupiny byl původně Suvereno?
 
a) Názov stavby
b) 2H+
c) H16
d) Východná strana
 

Tagy: