hledat

Tags:

Lyrická vytříbenost z hrdla Matheuse na dvanácti palcích? Nabízí se možnost ji získat gratis

Sdílej

Nedávno jsme vás informovali o materiálu, který pohladí a zahřeje na sluchovodech všechny labužníky vytříbené lyriky do libozvučných tónů. Pro některé možná hůře stravitelný tracklist, pro jiné pak něco, co v tuzemském rapu ve větší míře chybí. Tak jako tak je ale nutné hlásit do světa, že sokolovský floutek Matheus má venku „Domeček z karet“. Pokud nejsi konzument digitálních platforem a raději si v rukách potěžkáš originál, nabízí se právě možnost získat ho gratis ve formě dvanácti palců.

Matheus nám do redakce zaslal tři kusy svého nového alba na vinylu a stejně jako my by je rád viděl v dobrých rukou. Tak nějak počítáme s tím, že když máš soutěžního ducha a projevil jsi aktivitu při správném zodpovězení otázky, skutečně o tento kousek stojíš. Celkem deset skladeb zajímavého verbálního obsahu zahaleného v sympatickém projevu nevychází každý den, ačkoliv si doba stěžovat o četnost releasů rozhodně stěžovat nemůže.

Soutěžní otázka o 3 ks vinylu „Domeček z karet“:

Jakou kartu vykazuje čerstvý tracklist této desky?

a) Pikový král

b) Zelená sedma

c) Srdcová královna

d) Kárový spodek

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 9. dubna a do předmětu uveď „Matheus“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš to zkusit zase příště.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1