hledat

Tags:

LX na třetí sólové výpravě nabízí obláčky dýmu, ale i skladbu pojmenovanou po fotbalové ikoně Zidanem

Sdílej

Už dávno jej nemůžeme v bandě 187 Strassenbande vnímat jako někoho jen do počtu. Průlom přišel s albem „Obststand“ v roce 2015. Vytvořil jej ve spolupráci se svým týmovým parťákem Maxwellem a tento titul se o čtyři roky později dočkal i svého pokračování. Bylo jen otázkou, kdy do toho LX praští na vlastní pěst a od té doby je k nezastavení. V roce 2021 přišel debut „Inhale/Exhale“, loni „Wazabi“ a třetí sólo se hlásí o slovo hned zkraje letošního roku.

Pokud bychom měli být pečliví v řeči čísel, bavíme se konkrétně o datu sedmnáctého únorového dne. Právě tehdy zamíří na prodejní pulty nový disk „Clouds“ s uhrančivým coverem, ale i tučným obsahem. Tracklist se nakonec zastavil na počtu dvanácti kusů a mezi hosty nalezneš jména jako Gzuz, Sa4, Maxwell, RAF Camora, Lupo Kadafi či Silva.

Náklonnost k THC nevymizela, možná je i silnější, ale zaručeně je možné ji vystopovat díky obláčkům dýmu. Název alba je přesný, úderný a výstižný. CD přichází i v limitované edici ve speciálním fanouškovském boxu, kde si majitele přijdou nejen na nepostradatelnou výbavu potřebnou k ubalení, ale i originální zimní čepici.

Tracklist:

01. Auf Clouds
02. Tek Tek feat. Lupo Kadafi
03. Ray Liotta feat. Maxwell
04. Dreams
05. So High feat. Gzuz
06. Audi feat. Sa4
07. Bin in Trance
08. Immer noch
09. Wer von Euch?! feat. Silva
10. Putana feat. Ahmad Amin & RAF Camora
11. Geld kommt, Geld geht feat. Sa4
12. Zinédine Zidane

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1