hledat

Tags:

Luzer a T-Peg se postarali o slušnou porci hardcoru, který k tobě domů může putovat za nulový peníz

Sdílej

Záhorácké ostré rýmy do tvrdých bubnů nás baví již více jak jednu dekádu a tamní stálice Luzer v našem podvědomí uvízl nejen díky svému specifickému projevu. Tentokrát nevzal studiovou aktivitu do vlastních rukou ani se nespojil tradičně s ReSeTem v rámci projektu Sedláci, nýbrž vytvořil LP „Schlackwaztreph“ ve spolupráci s T-Pegem. Chceš mít jeden z těchto dvanácti palců doma gratis?

Milovníci hardcoru a tvrdého boombapu uznale kývají hlavou a kvitují, že současná nabídka na hudebním trhu není směřována pouze na generačně mladší publikum. Zmiňované duo uvedlo své nové album na trh již v červenci pod křídly jejich labelu Tvoja Matka Rekorc a výsledek vykazuje celkem 10 stop s hosty jako Zverina, Osemskij, Gulos Potrok či ReSeT.

Soutěžní otázka o 1 ks vinylu „Schlackwaztreph“:

Který beatmaker se na tomto albu podepsal pod největší počet beatů?

a) Osemskij

b) Pkrek

c) Lkama

d) DJ Hallabeat

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 10. října a do předmětu uveď „Luzer a T-Peg“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1