hledat

Tags:

Luzer a T-Peg mají jasno, že nejen šaty a swag dělají rappera. Co dalšího se v jejich táboře chystá?

Sdílej

Být hlasnou troubou pro naslouchající v sobě ukrývá mít ten dar zaujmout natolik, aby se s interpretem ztotožnil i právě ten koncový zákazník. V první řadě to je věrohodnost a o její podobě má každý z nás trošku jinou představu. Služebně starší umělci vsází na jiné hodnoty než nastupující generace a aktuálně si můžeme vyslechnout záhoráckou filozofii z hrdel a myslí Luzera a T-Pega.

Tohle duo má již něco za sebou a loni se fanouškům připomnělo deskou Schlackwaztreph, která byla vtisknuta do dvanácti palců.

Pokud jsi výsledný tracklict doposud přehlížel, mohla by tě k němu přilákat další vizuální ukázka „Nelen rap“, kde ruku k dílu přiložil i  Andr01d. Nezapomínejme také na českou stopu, neboť svůj talent na scratche prokázal ústecký Wuty.

Pokud jde o horké novinky z této adresy, tak ještě nejsme u konce. Bylo nám prozrazeno, že se chystá společný projekt tváří z měst Senice a Myjava. Hotovo by mělo být za rok, což je sice stále ještě dlouhá doba, avšak ne nadarmo se říká „kdo si počká, ten se…“.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1