hledat

Luxusní stop-motion video Molotow hoří věčným ohněm

Sdílej

Být dnes relevantní, soudobý a zároveň mít osobní pečeť je snem každého rapera. V každém aspektu své práce se snaží měnit a zdokonalovat tak, aby se odlišovali od masy a posluchač je neměl problém rozeznat již od prvního tónu. Libeňský raper Guesto si svou cestu razí v nové škole a snaží se aplikovat moderní trendy na lokální český trh. Tak, jako mnozí, má svou představu o tom, jak by to mělo znít a být.
Jeho dosavadní tvorba nás nechávala nejistých. Lavíroval mezi všedností své textařiny a neotřelého podání a moderního hudebního kabátku. Jeho nový singl Molotow však posouvá jeho hranici o kus dále. Refrén skladby burácí jak plný stadion a pamatuje se hned na první poslech. Tak neváhej a už ho kurva hoď. Né ten molotow, ale Guesta do playeru a řekni nám, co si myslíš.

Vysoce lze hodnotit klip, který je v našem prostředí neotřelou, velice chutnou jednohubkou z produkce ZLICINFILMCOMPANY. Stop-motion video s dobrými hereckými výkony nejen od hlavního aktéra lze koukat opakovaně a pořád nacházet nové, zajímavé detaily. Guesto se rozhodně vyzbrojil do roku 2017 silnějšími argumenty a my můžeme jen spekulovat, zda připravované EP Král bez koruny vol. 2 má šanci překročit hranice domácí Libně.

Diskutuj na Bbarak.cz