Lupe Fiasco dorazí s padajícím listím

Lupe Fiasco, jenž nedávno nahrál track „City Wings“ s japonským rapperem Big O a na remixu „Buddy“ pracoval i se zpěvákem Musiq Soulchildem, se má už v průběhu tohoto týdne zavřít do studia a započít nahrávání svého druhého alba „The Cool“. Tak to alespoň zaznělo v zákulisí Coachella Valley Music & Arts Festival.

Vášnivý sběratel sneakers zároveň dodal, že by rád dodržel předběžný termín vydání stanovený na 31. října skrz 1st & 15th/Atlantic. K dříve avizované kolaboraci, respektive přání spolupracovat se členy Pink Floyd, sice zatím nedošlo, nicméně ještě není všem dnům konec.

„The Cool“ se stane následovníkem loňské prvotiny „Food & Liquor“, za níž si vysloužil tři nominace na Grammy. Sessions ve stínu studia ale ještě proloží návštěva festivalů Lollapalooza (Chicago) a Bumbershoot (Seattle) v srpnu, respektive v září tohoto roku.

Lupe Fiasco na MySpace

Zdroj: Billboard

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14487