hledat

Tags:

Luisa přitlačila na pilu a vysílá do hry debutové album. Pokud ho chceš gratis, tak to není problém

Sdílej

Ženský rap v Čechách a na Slovensku je často terčem posměšku, ale v hudebním ekosystému má svou neotřesitelnou pozici. Mnozí ji zpochybňují, ale děvčata generují čísla a pozornost si musela získat nejen svými hezkými tvářemi, ale i kreativitou ve studiu. Cesta Luisy zahrnuje nejen první krůčky pod labelem Comebackgang, ale i spolupráce se Separem, Yzomandiasem či Viktorem Sheenem. V říjnu došlo i na debutové album nesoucí název „Sad & Savage“.

Striktní a letití konzumenti jednoho z elementu hip-hopu asi nebudou skákat nadšením, ale doporučujeme se soustředit na tu atmosféru, kterou dokázala Luisa skrze své album navodit. Pokud jsi zatím neměl chvíli na poslech výsledku, nebudeme prozrazovat, na jaké karty bylo v tématech vsazeno, ale za pozornost to rozhodně stojí.

Soutěžní otázka o 4 ks alba „Sad & Savage“:

Které jméno nechybí mezi hosty na této desce?

a) Yzomandias

b) Pil C

c) Samey

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 24. března a do předmětu uveď „Luisa“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ruka Hore.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1