hledat

Tags:

Ludacris se znovu napojil na Timbalanda a říká: Je skvělé být v elitním počtu jedinců, kteří se v albech dostanou na dvojciferné číslo

Sdílej

Pokud bychom nazvali dřívější rapovou scénu výběhem, pak bychom museli o Ludacrisovi mluvit jako o opravdu velkém zvířeti a tři získané ceny Grammy to pouze potvrzují.

Věci se však dějí i nyní. Jeden z prominentních atlantských hlasů je totiž zpátky ve studiu a to s nikým menším, než s uznávaným producentem Timbalandem, jenž už pro něj kdysi stvořil „Rollout (My Business)“.

Podle útržků ze sociálních sítí pracují oba pánové na rapperově desátém sólo počinu, které jednačtyřicetiletého Ludu přimělo ke stručné rekapitulaci dosavadní profesní kariéry…

„LP „Back For The First Time“ vyšlo v říjnu 2000, příští rok tedy oslaví dvacáté výročí. Tohle bude album číslo 10 a dorazí po dvaceti letech ve hře. Protože je tam venku až příliš mnoho umělců, být v elitním počtu jedinců, kteří se v albech dostanou na dvojciferné číslo, je výtečné,“ liboval si ostřílený emcee.

„Tím, že jsem udělal devět alb, jsem překonal všechna má očekávání a sny. Jsem jedním z těch lidí, kteří dokázali své sny žít a dokázal jsem být rapperem i filmovou hvězdou. Nemohl bych být vděčnější,“ doplnil ten, jenž si zahrál vce více než dvaceti snímcích a nespočtu seriálů.

Se zmíněným Timbem mu šly karty v minulosti a on nevidí důvod, proč by se na tom něco mělo měnit i v budoucnosti. „Tim byl první člověk, který ve mě skutečně věřil. Spolu s Jermaine Duprim a Organized Noize,“ rozplýval se sentimentálně naladěný Luda.

Na adresu svého oblíbeného interpreta se pak vyjádřil i samotný extraligový instrumentální mág, jenž lyrikovi vrátil kompliment. „Jeho láska k hudbě nevybledla ani po 20 letech. Zaslouží si mnoho respektu. Pracujeme spolu na něčm výjimečném,“ naladil fanoušky Timbaland, který za poslední dvě dekády dělal s tak velkou spoustou rozmanitých tváří, že musí být uznáván, i kdyby už ani jednou neusedl před čudlíky do svého producentského křesla.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz