hledat

Tags:

Loučící se Foreign Beggars už zamávali Česku a nyní se naposledy řítí na Slovensko. Která londýnská dračice přiletí s nimi?

Sdílej

V září se Česku dobře známá britská partička, jejíž členové se budou v novém roce věnovat svým vlastním projektům, loučila s pražským publikem před klubem Cross.

A i když to bylo rozloučení slušné, blázniví MC´s, kteří v Česku předvedli shows, které se nezapomínají, by si zasloužili o trošku víc. Zkrátka tomu něco chybělo – moshpit, skoky z balkónu nebo párty až do rána.

Venkovní vystoupení sice mají své kouzlo, se setměním ale většinou veškerá zábava končí. Těm, kteří se o pražském koncertě nedoslechli, nebo ho jenom nestihli, se tento týden nabízí ještě jedna možnost.

Zavzpomínat si na nekonečné mejdany v Lucerně, Roxy, nebo na pódiích Hip Hop Kempu si můžete už v sobotu, 30. listopadu. Foreign Beggars na čele s Vulgatronem se totiž chystají do Bratislavy, kde vystoupí v rámci zimního vydání festivalu Uprising.

A tak vedle UK rapu a grimu samozřejmě můžete čekat i dancehall a reggae. Na pódiu se vystřídají Alicai Harley, Brother Culture a za domácí například Dj Yanko Kral.

Text: Maggie (marketazelena@gmail.com)

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1