hledat

LMNO co nevidět s čerstvým materiálem

Sdílej

Člen Visionaries, jenž si říká Leave My Name Out, a který doposud vydal dvě studiová alba „Leave My Name Out“ z roku 2001 a loňské „Economic Food Chain Music“, vypouští již třiadvacátého srpna tohoto roku novou desku, jež vyjde pod hlavičkou Up Above Records. Její název bude „P´s & Q´s“ a jako hosté se na ní mimo jiné představí Supernatural, 2Mex, či Chali 2Na.

 

Zde můžete ochutnat, v jakém duchu by se mohlo jeho novinkové LP nést…

G.O.D.

Drop That… (ft. Supernatural)

Industry Revival

 

LMNO – P’s & Q’s:
01. P’s & Q’s
02. Industry Revival
03. Drop That (ft. Supernatural)
04. G.O.D.
05. Portion (ft. 2Mex)
06. Step To The Side
07. Disguises (ft. Locksmith)
08. The Crecent & The Cross (ft. Chace Infinite)
09. Deeper (ft. Ariano)
10. Clutch
11. Better
12. Only God Knows
13. Hopeman
14. Forgive Us (ft. Ariano & Key Kool)
15. Aerosol Migrants
16. God Bless (ft. Self Lion & Chali 2na & Ariano)
17. Negotiate (ft. Visionaries) (Bonus Track)

 

Pro více informací konktrolujte oficiální web labelu.

 

 

Novinka z 29. 6. 2004 (Krysa)

Tohle EP mi připomíná rok 93…

Sbírkek nevydaných tracků, které byly nahrány před mnoha lety a nikdy nebyly zveřejněny, vyšlo v poslední době několik a dnešním dnem k nim přibývá další. Člověk, který se před pár týdny předvedl živě i v našem hlavním městě, vydává na Up Above Records šest nahrávek vzniklých v roce 1993.

LMNO a jeho crew Blak Forest tyhle skladby buď nikdy nechtěli vydat, nebo se jim prostě zatoulaly a my budeme moct poznat, jak zněl LMNO v době, kdy vyšly takové klasiky jako např. „Midnight Marauders“ od ATCQ nebo „Reachin'“ od Digable Planets. Celé EP, nazvané jednodušše „This EP Reminds Me of ’93“, má navíc digitálně vyčištěný zvuk, takže se snad nemusíme obávat extra špatné kvality. Vedle samotného LMNO jsou tu 2 další producenti, jejichž jména mě osobně nic neříkají – Circle of Power a Jess Luv.

LMNO – This EP Reminds Me of ’93:
01. Ears Hear
02. One Small Fry
03. All That Mess
04. Looking For Away Out
05. Impressionism
06. Dust Off Your Saddles

Novinka z 20.4.2004 (K-Hill)
LMNO s Visionaires v květnu v Praze!
Žádna žlutá limča, ale velmi aktivní rappa, jehož debut byl jednou z nejlepších desek, která vyšla tehdy ještě na Battle Axe Records.

Teď však LMNO s celou svou partou Visionaries, která se motá okolo západního pobřeží a lidí jako Dilated Peoples, zakotvila na slušně rozjetém labelu Up Above Records.

A právě LMNO se svou kapelou Visionaires zavítá 22.5. do Prahy na Štvanici v rámci festivalu Semtex Culture, to bude jistě další rapový zásek, který by jste neměli prošvihnout, navíc je budou doplňovat bratři na gramofonech, turntablist parta Beat Junkies (mj., J-Rocc, DJ Babu, Rhettmatic, ad.) . Ale pojďme dál.

Zatímco s Visionaires má za sebou dlouhohrajku „Pangaea“, druhá sólo deska, kterou LMNO právě vydává na tomto vydavatelství, se jmenuje „Economic food chain music“.

Produkovali Oh No The Disruptor, Evidence, J-Rocc z Beat Junkies, Discreet Merchants či Life Rexall z the Shape Shifters, ale stejně tak další „visionáři“ Key Kool a DJ Rhettmatic. Venku je také stejnojmenný singl z produkce Evidencovy a remixem od DJ Babua.

Ty zčekněte obě dvě na těchto odkazech, první od Evidence, druhý, remix od Baboona. Up Above toho chystají pro letošek sakra dost, já pro vás sestrojím už brzy známé label info.

Diskutuj na Bbarak.cz