hledat

Little Simz potřetí už za měsíc! Britka nabízí další singl i bližší informace k plánované desce

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Little Simz koncem roku postupně vypustila tři singly a bylo jasné, že deska na sebe nenechá dlouho čekat. Tato domněnka byla potvrzena v show Annie Mac na BBC Radio 1, kam raperka nedávno zavítala a promluvila o blížícím se projektu.

Hlavním důvodem návštěvy u Annie Mac však byla premiéra nového singlu „Selfish“, s hostující Cleo Sol na vokálech. O pohodový funky beat se postaral Inflo, s nímž raperka spolupracuje neustále. Kdo navštívil její loňské Poison Ivy Tour, tak je se songem, jenž byl součástí setlistu, již seznámen. Na obalu singlu je k vidění mladá britská herečka Letitia Wright. Tu jste mohli vidět v seriálu Black Mirror a také ve velkofilmu Black Panther, kde si zahrála Shuri, sestru wakandského krále.

Jak už název napovídá, Simbi ve čtvrtém singlu mluví o soběstačnosti. Někteří by jí mohli vyčítat, že je sobecká. Tam, kde je, se dostala vlastní tvrdou prací. Dřív nedokázala lidem říct ne. To se však změnilo. Už jí nezajímá, co si myslí druzí.

.

Co se týče třetí desky. Ta ponese název GREY Area a datum vydání má stanoveno už na první březnový den. Nahrávka začala vznikat přibližně před rokem v Los Angeles a finální podobu dostala v Londýně. Little Simz o zvuku desky řekla: „Vždy jsem byla fascinovaná myšlenkou natočit živé album, co se instrumentálního podkladu týče. Chtěla jsem, aby si posluchač připadal, jako by byl na koncertě.“ Simbi v názvu odráží své pocity na dění v jejím životě: „Nikdo mi neřekl, že mít 25 let bude tak těžké. Připadám si, jako bych byla v jakési šedé zóně, a proto ten název. Osobně si myslím, že jde o mou nejlepší práci.“

Měsíc čekání na třetí studiovku si můžete zpříjemnit její dosavadní tvorbou. Ta čítá dvě alba, čtyři mixtapes a sedm EP, z toho jedno je ve spolupráci s její crew SPACE AGE. Nebo si poslechněte předem vydané singly„101FM“„Boss“ „Offence“, jenž se mají na albu GREY Area rovněž objevit.

 

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz