hledat

Tags:

Lil Soulja Slim si na nové album pozval neworleanskou smetánku v čele s čerstvě propuštěnými vězni

Sdílej

Dětí rapperů, co sami rapují, je už všude jako smetí. Málokterý (nebo malokterá), ale dokáže to, co jejich genetičtí předchůdci. Těžko říct, jestli za to může rozdílné prostředí.

Každopádně Lil Soulja Slim neměl na růžích ustláno. Jediné, co zdědil, je tátovo jméno a odkaz, jinak byl jeho legendární otec zavražděn ještě když byl velmi malý. To mu dalo do vínku hlad a nasranost, kterou neustále pumpuje do své hudby.

Ta je typickým New Orleans zvukem odkazujícím na zlatou éru labelů No Limit a Cash Money. A to dokazuje i na novém albu „Still Uptown Livin Violent“ s Willa Boyem.

Album je prošpikováno nejen hromadou odkazů a samplů na klasické 90s neworleans hity, ale kluci si na desku pozvali legendární postavy scény jako Ziggler the Wigglera, Partners-N-Crime, Mrs. Peachez, Magnolia Chopa a v první řadě Maca a B.G.ho, kteří si oba odseděli hrozný ranec a jsou chvíli venku. A je dobře, že jsou svolni ke slokám. 

Malý Soulja Slim je neustále v undergroundu, nějaký výrazný průlom se mu nepodařil a těžko říct, jestli o to stojí. Zdá se, že je mu dobře v ulicích New Orleans. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1