hledat

Lil Kim trápí neobvyklé problémy

Sdílej

Little Kimberly pokulhává zdraví. Před pár měsíci jsme vás informovali, že si rapperka „užívá“ života ve vězení, což není typický „american dream“. Na povrch také vyplula zpráva, že zdravotní stav nejkontroverznější female mc není úplně v pořádku, konkrétně, že Lil Kim začal vytékat silikonový implantát v prsu.

Vězení se nebaví s okolním světem, takže ani nezveřejňuje stav vězňů. Lékaři však poznamenávají, že infekce, spojené s implantáty, se stávají jen zřídka. Na druhou stranu, jestli Kim trápí podobné ojedinělé symptomy, měla by si neprodleně vyměnit implantát za menší, zvlášť když implantát vytekl! Budeme doufat, že americké věznice mají oddělení plastické chirurgie.

A aby toho na ni nebylo málo, její nedávné album “Naked Truth“ se neudrželo v hitparádách i přesto, že bylo doslova nacpané známými jmény. Její manažeři si však nelámou hlavu. Na MTV totiž rozjeli show zvanou “Lil Kim: Countdown to Lockdown“, která pojednává o posledních dnech rapperky na svobodě. Program je zpracován formou seriálu a je obsahově skromný. Skládá se ze šesti dílů, ostatní materiál byl zcenzurován.

Související:
Lil‘ Kim dělá reality show pro BET

Diskutuj na Bbarak.cz