hledat

Tags:

Letošní finále EOTW v New Yorku se neobejde bez českého zastoupení. Kdo bude vyslán přes velkou louži?

Sdílej

Ve světě má značka EOTW zvuk, u nás ji zná jen hrstka zasvěcených. Pokud si chceš rozšířit obzory anebo si dokonce rapový pětiboj sám vyzkoušet, možnost tu samozřejmě je. Letošní finále proběhne v New Yorku a neobejde se bez českého zastoupení. To si již loni vybojoval MC Fudy, který je znám především v pražském undergroundovém ekosystému. A kdo bude reprezentovat Česko za rok, o tom se rozhodne v tuzemském finále, které proběhne již na konci září na pražském Vítkově před Kabina bistro&bar.

Patronem celého projektu v naší zemi je již delší dobu zkušenostmi ostřílený MC Metoděj. Ten na letošním finále kromě hudebního programu chystá i sbírku na letenku pro Fudyho na finále světové. Zářijová akce v Praze rozhodne zároveň o tom, který vyslanec nás pojede reprezentovat za rok.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Hudební stránku obstarají například smíchovští S.M.G., kde působí Dada Šlapeto nás reprezentoval na světovém finále ve Švýcarsku v roce 2016. Na značkách bude i MC Fudy nebo Monotrix, která hájila naše barvy v roce 2019 na finálovém klání v Belgii. Živo bude také za gramofony, kde se vystřídají Kato (Prago Union), DJ Ba2S, DJ Dug a DJ Joffre.

V doprovodném programu bude k vidění Streetfood battle mezi 2Bros a Grill Freak se známým bonvivánem a gurmánem Brunem Ferrarim. Warm up párty proběhne už 26. září v klubu Storm v rámci Urban Tuesday a After párty na stejné adrese na koncertě Dope D.O.D. Pokud bys chtěl zjistit více informací o dalším českém finále, zavítej třeba na fb událost.

Akce End of the Weak byla ve světě založena již v roce 2000 a těší se oblibě po celém světě. Vítězové vzejdou z rapového pětiboje, kde musí před odbornou porotou uspět nejen se svou tvorbou, ale i s rapováním do různých hudebních stylů nebo acapelly bez hudby. Tradičně atraktivní je třeba tahání různých předmětů z pytlů či popelnic, které musí pak zakomponovat do svých freestylů. Třeba je další vítěz právě mezi vámi a štěstí můžete zkusit třeba už za rok.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1