hledat

Letní BE Bassline je venku

Sdílej

Polovina prázdnin je už skorem za námi a tak je ten správný čas a pokud máte chuť na pořádnou dávku informací, reportů a nových desek? Plus tentokrát tak trochu i skandálů, korupce a podvodů, tedy přesně to, co se dneska nazývá ‚taneční scéna‘.

Letní BE Bassline není moc o létě, spíš jsme si tentokrát vybrali témata, která hýbou současným děním. Czechtek se stal tou největší párty u nás a naše BE_ARENA je tentokrát diskusí se zástupci předních soundsystémů u nás. Dozvíte se nejen to, o co jde freeteku, ale i jak vidí to, čemu my komerčáci říkáme ‚taneční scéna‘. Zajímavé, šokující a pravdivé!

Krize. Téma, které po pádu Lighthouse, Lunaru a mnoha dalších přímo zmítá našimi médii. Proč se to všechno ale stalo? KONEČNÁ, PROSÍME VYSTUPOVAT aneb 10 DŮVODŮ POROČ JE ČESKÁ TANEČNÍ SCÉNA V PRDELI. To je 4 stránkový článek, u kterého se nejen pobavíte, ale dozvíte mnohé ze zákulisí, o korupci, lhaní a podvádění, o penězích a o tom, kdo je má a proč. Šokující? Možná. Skandální? To určitě. Pravdivé? To každopádně!

A když krize, tak ještě jednou: Víte, co má společného VYMŘENÍ DINOSAURŮ a hudební průmysl? Zdánlivě možná ne mnoho, ale při druhém pohledu zjistíte, že i dinosauři vymřeli jen a jen proto, že prostě tolik žrádla pro ně nebylo… A tak měli hlad. Zajímavé!

Z hudebních článků bychom rádi upozornili na představení Si Begga, jehož aktuální album je lahůdkou. Víte, že neznámý a mladý kluk z Břeclavi vydal desku na labelu Jeffa Millse, Axis? Vidíte, my ano! Anthony Rother je považován za jednoho z TOP5 electro producentů současnosti a tak jsme si s ním popovídali na téma: Člověk a Stroj.

Dále se dočtete o Ecson Waldezovi, španělské djane Pelacha, hip hopových Phi_Life_Cypher či smutnou novinku o úmrtí Christiana Morgensterna.

Plus jako obvykle 11 stran recenzí dobré muziky, 8 stran technických informací, gamesky, programy rádií, dopisy….

Reporty jsme tentokrát věnovali převážně velkým festivalům, od Love Parade, Cosmic Tripu až po Open Air Field, Pohodu či Citadelu. Plus jeden speciální, 38. MFF v Karlových Varech…

Tohle a ještě mnohem víc, to je letní počtení do kapsy. BE je venku a za pouhých 39 korun (49 slovenských kaček) ho seženeš na stáncích a v dobrých obchodech.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?