hledat

Legendy Brand Nubian v létě s novou deskou

Sdílej

Po dlouhých šesti letech, které uplynuly od vydání jejich posledního alba „Foundation“ (když tedy nebudeme počítat tři roky starou výběrovku „The Very Best Of Brand Nubian), se tahle legendární formace, jenž je ve hře od roku 1989, opět hlásí o slovo.

Crew ve složení Grand Puba, Sadat X a Lord Jamar, které má, kromě dvou výše zmíněných zářezů, na kontě ještě dlouhohrajky „One For All“ (1990), „In God We Trust“ (1993), či „Everything Is Everything“ (1994), totiž na léto plánuje další albovou novinku, jenž má nést název „Fire In The Hole“.

Produkci na albu, jenž vydává label Babygrande Records (viz níže), si rozdělí prověření Lord Jamar a Dj Alamo a pokud vše půjde podle plánu, povrch zemský by měla jejich novinka uzřít 10. srpna letošního roku.

Zdroj : Sixshot

Novinka z 27. 11. 2003 (K-Hill)
Brand Nubian na Babygrande
Dobrý label musí dobrý desky. K tomu potřebuje dobrý jména, tvrdý stálice, horký nováčky, neuškodí ani historií prověřené legendy. Dosaďme si jména. Labelem je Babygrande Records, který to v poslední době rozjíždí jak zfetovanej trenažér, tvrdý stálice jsou pro něj Mountain Brothers, Jedi Mind Tricks, Supernatural, Canibus, horkým nováčkem se v jeho stájích stala Jean Grae, a tak nemůže chybět ani ta legenda. Label upsal jednu z největších, Brand Nubian.

Babygrande je horkým kandidátem na jeden z nejlepších labelů v roce 2003. Pro nový rok tedy začínají s ověřenou klasikou. Trio Lord Jamar, Grand Puba a Sadat X už teď makají ve studiu na svém již pátém albu. Styk se současností ale udrží producent JMT, Stoupe, který se na jejich desce podepíše pod několika tracky. Má se rozhodně na co těšit. Více info brzy!

Diskutuj na Bbarak.cz