hledat

Tags:

Legenda západního pobřeží vsadila opět na oldschool, low riders káry a sličné feny

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Oldschool zvuk, low riders káry, ale i honosný fára a sličné feny. To i mnohem více nabízí jeden z nejpovolanějších hráčů západního pobřeží. Tuto legendu rapu, objev Dr. Dre, který celou hru formuje už dlouhých 27 let, majitele 16 sólových alb, entuziastického milovníka Marie a Jany, netřeba sáhodlouze představovat. Nebude řeč o nikom menším než je sám Calvin Cordozar Broadus Jr. AKA Snoop Dogg.

Broadus začíná být zase klipově aktivní, když nám cca před 3 týdny, po asi roční odmlce, naservíroval hudební video k songu „I Wanna Thank Me“, v těch nejbystřejších z vás se už začal rozhořívat plamínek naděje v další sólovku. Ta se zdá být už hotovou, protože má za sebou i nějaké ty skryté odehrané shows pro „vyvolené“, o kterých se v kuloárech zatím, čím dál hlasitěji, jen šeptá. My věříme, že tato sólovka bude v nejbližších měsících vydána.

No a nás teď nečeká nic menšího než to vše zmíněné v titulku. V čerstvém vizuálu pod taktovkou Deona Taylora, kde se o zvukovou stránku postaral Swizz Beatz se můžete těšit na celkem tři části, kdy každá začíná odpočtem, odtud taky název songu. Odpočet sám o sobě jinak povedený beat a jeho flow poměrně tříští. Co naděláme? V první části začneme poctou vytuněným low riders, poté se přesuneme k luxusu v podobě Rolls Royce, kufříkům plných peněz, zlatých řetězů a k poodhaleným ženským křivkám. No a poslední část posuďte sami. Za nás je to vizuálně nejzajímavější třetina.

Mr. T

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz