hledat

Tags:

LeBron James vážně přemýšlí o vydání alba. Nemohl by připravit soundtrack k letnímu “Space Jam 2”?

Sdílej

Basketbalový hrdina LeBron James, který je čtyřnásobným šampionem NBA a sedmnáctinásobným účastníkem NBA All-Star, by mohl v letošním roce vydat album.

To, že je globálně známá hvězda Los Angeles Lakers s minulostí v Clevelandu Cavaliers či Miami Heat obřím a zapáleným fanouškem žánru, ví všichni a je to cítit i z jeho stories na Instagramu.

V roce 2019 byl dokonce výkonným producentem 2 Chainzova pátého alba “Rap or To to the League”-

Jedním dechem je ale třeba dodat, že by na něm držitel dvou zlatých olympijských medailí z Pekingu i Londýna, nerapoval.

“Myslím, že budu dělat album. Ne, nebudu rapovat, ani nic podobného. Nejsem blázen. Vím, v čem jsem skvělý, ale jedna věc je jistá – mám tolik přátel, kteří mohou,” vzkázal úspěšný sportovec na Twitteru.

Podle všeho by se mohl ocitnout v roli jakéhosi A&R, který by spojil dohromady různé umělce a napodobil by tak práci Dje Khaleda, jenž se hudebně extra neprojevuje, ale i tak už jeho konto zdobí více než deset počinů.

V červenci má jít ven film “Space Jam 2”. Jisté spekulace tvrdí, že by k tomu mohl připravit soundtrack. Třeba už jen proto, že je velkým fanouškem prvního snímku z roku 1996 a v jeho pokračování si i zahraje.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1