hledat

Tags:

Láká tě čerstvý materiál od Palkyho a DJe MikroMana? Za správnou odpověď může být tvoje

Sdílej

Koncertní pódia jsou prázdná a pod nimi vylidněno stejně jako v dalších kulturních zařízeních. Doba umění nepřeje, ale to neznamená, že by mlčelo. Interpreti se o to více zavřeli do svých studií, aby pracovali na svých nových materiálech. Nejinak tomu je i v případě dvojky Palky a DJ MikroMan, kteří mají venku čerstvý materiál „7 Hriechov“.

Již dlouhé roky máme rozdavačnou náladu a jsme rádi, že výherci po obdržení zásilek nelení a skrze sociální sítě nebo email děkují a vyjadřují podporu nejstaršímu hip-hopovému webu v Čechách a na Slovensku. Tahle aktivita z naší strany neutichá, proto můžeš štěstí aktuálně zkusit o dva disky již zmíněné bratislavské dvojky.

Soutěžní otázka o 2 kusy EP 7 Hriechov:

Podle čeho dostalo tohle EP svůj název?

a) Sedmička je šťastné číslo a hříchy jim nejsou cizí

b) Každá skladba v tracklistu vyjadřuje jeden ze sedmi hříchů

c) Kluci vzpomínají na poslední křest a sedm slečen na návštěvě v backstagi

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 30. října a do předmětu uveď „Palky a DJ MikroMan. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat na RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1