hledat

Tags:

La Coka Nostra se do Prahy vrací pravidelně a ráda. Kdy přesně Ill Billa, Slainea a spol. očekávat?

Sdílej

La Coka Nostra aneb „značka, které můžete důvěřovat“ se vrací do Prahy. Legendární rapová sestava z východního pobřeží USA zavítá na konci léta opět do pražského klubu Rock Café.

Další domácí koncert proběhne 30. srpna 2019, vstupenky za cenu 450 Kč + poplatky jsou k dostání přímo v klubu nebo na serveru GoOut.

Když se (nejen) v rapové komunitě řeknou jména jako Danny Boy, Ill Bill nebo Slaine, nejednomu fanouškovi nabíhá husí kůže a je jasné, že se nemluví o nikom jiném než o partě La Coka Nostra. Tahle hudební sestava, která se neplánovaně zformovala již před 15 lety, je jasným důkazem, že ty nejlepší věci vznikají samovolně. Jména propojená s kultovními sestavami jako House of Pain nebo třeba Limp Bizkit jsou již sama o sobě zárukou nezapomenutelného hudebního zážitku.

Kapela za svou dlouholetou historii nasázela řadu hitů. Právě s repertoárem, který slibuje průřez celou jejich hudební minulostí zavítají do Prahy, a to ve stejné sestavě jako v loňském roce (Slaine, Ill Bill, Danny Boy, DJ Eclipse). Koncert proběhne 30. srpna 2019 v klubu Rock Café a bude tak perfektní hip hopovou tečkou na konci léta.

 

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz