hledat

Tags:

Kvalitní rap a božská produkce? I Švéd Prop Dylan má rád zvuk, který vyrábí detroitský Apollo Brown

Sdílej
Švédské království je jedno ze severních států na Skandinávském poloostrově v severní Evropě.  Když se řekne Švédsko, tak rapového fanouška s velkou pravděpodobností napadnou Looptroop Rockers. To je samozřejmě naprosto v pořádku, ale pochází odtud ještě jeden interpret, který si získal uznání za hranicemi své země.
 
Osmatřicetiletý Prop Dylan pochází z hlavního města hudby Švédska: Borlänge. Na kontě má pět studiových alb a teď v listopadu by měl dorazit po dvou letech s novým materiálem.
 
Název nového dítka je „Bushido Code,“ a mezi hosty se můžeme těšit na tyto jména – Termanology, Elzhi, Cosmic ze zmíněných Looptroop Rockers, Fashawn a Apollo Brown.
 
Král klasické produkce z města motorů Apollo Brown se postaral o první dvě ochutnávky. První singl „Stuck“, kde hostuje Fashawn krásně navnadil a ten druhý nesoucí stejný název jako avizované album to jen potvrdil.
 
Před pár dny vyšel třetí předkrm než se bude podávat hlavní chod, který upekl opět stejný producent. A my se ptáme, je to dobře? Rozhodně ano. D.r.e.a.m. On je určitě jedna z nejlepších věcí, co v posledních dnech můžete slyšet. Kvalitní rap a božská produkce.

 
Tagy: