hledat

Tags:

Kurupt s Dazem možná práskli, co neměli. Název i datum vydání alba Dr. Dreho a Snoop Dogga je znám

Sdílej

Kdyby se dalo sázet, zda vyjdou nejdříve Nas s Preemem, Common s Pete Rockem, nebo Snoop Dogg s Dr. Drem, posledně jmenovaní pásci z Kalifornie, jímž je dohromady 111 let, by zrovna nejmenší kurz neměli.

A není se čemu divit. Dvacetileté čekání na „Detox“ je prostě dvacetileté čekání na „Detox“…

Podle skupiny Tha Dogg Pound, která má k oběma ikonám velmi blízko, se však jejich společné album objeví dříve, než si mnozí fanoušci myslí.

Kurupt s Dazem Dillingerem totiž navštívili Noreagův podcast „Drink Champs“, kde se mimo jiné probíhala očekávaná nahrávka „Missionary“, na níž Dr. Dre po více než třech dekádách opět produkuje celé Snoopovo album.

Duo prásklo, že deska má vyjít v červenci. „Snoop se obětoval, jeho album s Drem vyjde v červenci,“ překvapil Kurupt. „Příští měsíc mu vychází deska s Dr. Drem,“ potvrdil Daz.

Pánové potvrdili, že nosič bude společným dílem mocného triumvirátu Death Row Records, Aftermath Entertainment a Interscope Records.

Materiál, který se podle našeho skromného mínění začal pomalu tvořit v době „Half Time Show“, prý Snoop označil za „mistrovský“ a svého producenta ocenil za to, že používá „jeho hlas jako nástroj“.

„Jednou, zhruba dva roky zpět, mi zavolal a řekl, ať přijdu k němu, že uděláme pár písniček. Přijel jsem do studia a vybalil na mě, ať ho nechám udělat celé album. Já souhlasil a nahráli jsme pár věcí. Říkal mi, že potřebuje ještě dva dny. Následně mi volal asi pětaosmdesátkrát, že pořád potřebuje dva dny navíc. Ale až uslyšíte, co máme a jak mě donutil rapovat…dostanete dospělého Snoopa. Dre mě používá jako zasranýho robota a já to zbožňuju, protože žeru, když mě někdo produkuje a mám rád, když mi někdo dává výzvy,“ uvedl již před časem sám nynější prezident Death Row.

Taky si myslíte, že se rýsuje duchovní nástupce jeho multiplatinového debutu „Doggystyle“ z roku ’93?

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Návrat Tha Dogg Pound je konečně patřičně velkolepý a skvělý

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1