hledat

Tags:

Kultovní spojení sil se vrací do hry. O.S.T.R. a Hades ohlásili pokračování legendárního disku Haos

Sdílej

Když se ve studiu zavřou dvě výrazné persóny, obvykle je očekávání tak veliké, že výsledný materiál potom může lehce zaostat za očekáváním. To ale zřejmě nebude případ téhle polské dvojice, která má na svém kontě jedno z nejúspěšnějších alb polského rapu. O:S.T.R. a Hades sedm let po svém kultovním disku „Haos“ nabízí pokračování a jisté je, že na prodejní pulty zamíří ještě letos.

Nepochází z hlavního města své země, přesto v ní udělal svým talentem takový poprask, že je za žánrovou modlu. V rodné Lodži se dočkal klíče od starosty, který mu udělal status čestného a váženého občana.

Na svém kontě má tolik úspěšných releasů, že by ti prsty obou rukou nestačili a jedním z nich je zmíněný „Haos“, který v roce 2013 nahrál ve spolupráci s Hadesem z vyhlášeného uskupení HiFi Banda.

Jako blesk z čistého nebe přistál na YouTube kanálu track „Illuminati“, který ohlašuje album „HAO2“. Vydání je naplánováno ještě letos a vykazovat má přesně 15 stop.

Autoři mají vyprávět příběhy napsané během pandemického roku 2020 a popisovat atmosféru nejistoty v post-apokalyptickém hávu, ale i se zadními vrátky, které dávají naději na lepší zítřky.

O zapálení pro věc nemůže být pochyb, neboť autoři prozradili, že výsledný tracklist byl proceděný z celkem čtyřiceti skladeb. I proto k albu vyjde i EP s bonusovým materiálem.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1