hledat

Tags:

Kultovní Non Phixion míří do Česka uzavřít svůj koncertní hattrick, nehodí se vám volňásky?

Sdílej

Je na čase si sehnat surf! Uprostřed října se budou totiž v Praze na Vltavě tvořit vlny k surfování. Do Prahy míří kultovní Non Phixion. Máme tu pro vás rovnou soutěž o volné vstupy.

To, jestli se opravdu budou tvořit vlny k surfování, nevíme, ale minimálně pražský klub Rock Café se v půli října otřese solidně v základech. Do prahy míří east coast rap v té nejlepší podobě.

Napadne vás nějaká skupina, která po dobu své existence vydala jen jedno společné album? To album se stalo klasikou a pro mnohý fans real rapu dost možná nejlepší deskou od roku 2000?

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Jedna taková skupina tady je. Ill Bill, Sabac Red, Goretex a DJ Eclipse jsou z New Yorku a dohromady jsou známí jako Non Phixion. V roce 2002 vydali album „The Future Is NowP“ a undergroundový svět měl své hrdiny.

Tahle brooklynská parta v Česku byla pouze dvakrát. Naposledy v roce 2019. Komu se nepodařilo navštívit jejich koncert, tak doporučujeme si vzít na 16. října volno a vyrazit do centra Prahy.

Přesný support na této akci se ladí, ale v tomto případě je to opravdu detail. Tohle bude striktní rapová jízda. Doporučujeme do té doby zlepšit fyzičku.

Jak už je u nás zvykem. Když můžeme, tak vám rádi poskytneme možnost získat volné vstupy…

Soutěž o 2×2 vstupy do Rock Café: 

Jak se jmenuje jejich hitovka, kterou produkoval Necro?

a) Black Helicopters
b) Drug Music
c) Rock Stars
d) The C.I.A. Is Trying to Kill Me

Správné odpovědi posílejte na soutez@bbarak.cz do 12.10. a do předmětu uveďte Rock Café. Hodně štěstí!

Výherci:

Roman C. plus 1
Radim S. plus 1

Tagy: