hledat

Tags: ,

Které dámy na scéně na sobě mají nejvíce očí a jaká něžná pohlaví se vyplatí sledovat?

Sdílej

Sociální sítě jsou obecně silným nástrojem soudobých rapperů a hudebníků obecně. Síla Instagramu je znát v rámci popularity, šíření vlastní tvorby a především v rámci placených spoluprací už nějaký ten rok i na CZ/SK scéně a bez jeho vlivu se dnes neobejde ani většina undergroundových jmen.

Jak si vedou na poli influencerství holky a slečny, které se v našich končinách věnují rapu? Popravdě tu velká konkurence aktuálně nepanuje a na úrovni masovější popularity se dokázalo během posledních roků prosadit jen pár jmen Tak se pojďme podívat, jak si něžné pohlaví, které má samozřejmě v oblasti selfpromotion trochu větší uplatnění a možnosti, než jejich kolegové, vede?

K tomu pro vás máme pár tipů na buchty, který byste měli určitě mít v merku a momentálně se snaží probojovat mezi svoje populárnější a úspěšnější kolegyně. Objeví se tenhle rok nějaké nové jméno, které se dostanou na rapové výsluní? Uvidíme!

TOP 5 na CZ/SK Instagramu:

  1. SIMA: 381 tisíc sledujících

     2. Sharlota: 339 tisíc sledujících

     3. Tina: 225 tisíc sledujících

     4. Aless: 144 tisíc sledujících

     5. Anette X: 61,4 tisíc sledujících

A teď konečně k té staro-nové krvi v domácím female rapu. U nás aktuálně ohlašuje svoje sólo album Hellwana a její debut by měl spatřit světlo světa už během dubna, slyšet je poslední měsíce o milovnici striktních boombap bars Sawsane. Zmínit musíme i Jasmin, která je moderátorkou Rádia Spin, zpívá a k rapu nemá taky rozhodně daleko.

Na Slovensku je úroda holek v rámci hip hopu trochu silnější a kromě Tiny, která se vrací po letech do hry a jsem sama zvědavá, jestli o ní bude teď víc slyšet, to vypadá, že u bratrů se daří novým talentům tak nějak víc….

Ženský pohled na svět se konečně možná podaří na Slovensku dostat mezi více lidí trnavské Fejbs, která vydala desku už před víc než 2 lety a aktuálně vypouští ven nové singly.

Nadějně ,,vyzerá,, i první singl, který loni vydala slečna jménem Sicky Nicky, tak uvidíme, jestli se dočkáme i nějaké další novinky, která by měla větší ohlas. 

Špatně našlápnuto nemá rozhodně Pil Cho svěřenkyně Luisa a pokud na sobě bude makat, tak o ní bude ještě slyšet a dostane se jí třeba i masivnější pozornosti. Dosáhne konečně nějaká holka toho, že se vyrovná zájmem i kvalitou svým kolegům? 

Tagy: