hledat

KRS-One byl ve studiu s Dr. Drem. Uslyšíme ho ve slavných kalifornských beatech?

Sdílej

Jak nám připomněl portál hiphopdx.com, vypadá to, vypadá, že legendární a neúnavný newyorský mistr ceremonie z Boogie Down Productions na něčem pracuje s jedním ze tří nejlepších žánrových producentů všech dob, jenž vzešel z N.W.A.
 
The Teacha, jehož poslední sólo počin "The World Is Mind" se datuje do roku 2017, se na své sociální síti pochlubil společnou fotkou s Dr. Drem a prozradil, že je na cestě nová muzika. "Yo, I was in the studio last night with Dre and Tuffy checking out some dope beats. New KRS-One Coming Soon! Shout out to Anderson Paak," napsal autor kultovní a již čtvrtstoletí staré nahrávky "Return of the Boom Bap".
 
Jelikož je Anderson.Paak, jehož doporučujeme nejen kvůli NxWorries, samozřejmě upsán pod Dreho značkou Aftermath Records, je možné, že půjde o kolabo všech tří.
 
Ač bychom Krisovi (stejně jako Nasovi s Djem Premierem, o čemž se svého času mluvilo snad dekádu) přáli s Drem kompletní album, na dlouhohrající projekt, který by navázal na dlouhohrající zastávky s Marley Marlem, True Masterem nebo Showbizem, to nevidíme. Ale znáte to, nemusí hned pršet, stačí když bude kapat.
 
Obě velká zvířata hry naposledy spolupracovala před 22 lety. Stalo se tak v roce 1996 v záležitosti "East Coast / West Coast", která vyšla zhruba dva měsíce po vraždě Tupaca Shakura a v rámci solidarity spojovala známé rappery z východu a západu, což znamená, že se na ni stavili také Nas nebo B-Real.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz