hledat

Tags:

Krokodýl ve znaku, zlato v hrdle i na krku. Třetí díl kultovní série Palmen aus Plastik klepe na dveře

Sdílej

Spojení sil v jejich případě znamenalo zásadní a revoluční milník v historii německého rapu. RAF Camora a Bonez MC spolu stvořili kult, jehož první díl se prodal v množství více 215 tisíc fyzických nosičů. To je na dnešní dobu více než slušné, nemyslíte? Bylo jen otázkou času, kdy se tahle dvojice ve studiu spustí znovu, nakonec to trvalo dva roky. Dalších téměř 110 tisíc prodaných disků a úspěch nejen v německy mluvících zemích. Tahle značka prostě funguje a hlavně to ladí samotným autorům, kteří nyní hlásí, že „Palmen aus Plastik 3“ zamíří na prodejní pulty již devátého zářijového dne.

„Palmen aus Plastik“ zbořilo celou řadu rekordů a nesmazatelně se zapsalo do zlatého fondu německého rapu. Spolu jim to šlape, ale rozhodně to není jediný triumf, na který by během své kariéry vsázeli.

RAF Camora dlouhé roky pečlivě buduje svou sólovou dráhu, Bonez MC kromě vlastních ambic kope za 187 Strassenbande tým. V celé řadě rozhovorů se však nechali slyšet, že je baví spolupracovat a cítí se být na jedné vlně.

Doložit to hodlají v podobě nového alba, ze kterého je zatím znám pouze úvodní singl „Letztes mal“. Nechybí chytlavý afro trap pod palmami, krásné ženy, krokodýlové na vodítkách a vlastně tak nějak vše, co se od jejich značky očekává. A také zvolené logo vypadá skvěle, i když je patrné, v u jakého filmu se autoři inspirovali.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1