hledat

Tags:

Král britského rapu Stormzy prolomil mlčení. Hrajte o jeho cenami ověnčený debut „Gang Signs & Prayer“ na vinylu! (+ vyhodnocení)

Sdílej

Když vydal v únoru 2017 v současnosti pětadvacetiletý Stormzy debut „Gang Signs & Prayer“, ustanovil nový rekord. Žádné album předtím nezaznamenalo v prvním týdnu tolik přehrání ve streamingových službách jako jeho premiéra.

„Romelu Lukaku britského rapu“ tehdy překonal všechny včetně Drakea a Justine Biebera. Jeho deska se zároveň stala první grime nahrávkou, která dosáhla na č.1 v britské hitparádě.

Hashtag #NationalStormzyDay sdíleli v den vydání desky nejen Stormzyho fanoušci, ale též zpěvačka Adele i kolegové Wiley nebo Ed Sheeran. Sheeran vyjádřil podporu talentovanému rapperovi na předávání cen Brit Awards, když si ho pozval na vystoupení a zároveň oficiálně vydal i Stormzyho remix singlu „Shape Of You“. O rok později už si Stormzy z udílení cen britského gramofonového průmyslu odnesl dvě hlavní ceny, v obou případech přitom porazil favorizovaného Eda Sheerana.

Na druhé album se minimálně v Británii netrpělivě čeká. Stormzy se upsal vydavatelství Atlantic a s jeho podporou doufá v globální úspěch. A první singl „Vossi Bop“, o němž jsme si už psali před pár dny, dává tušit, že s frontálním útokem na posluchače po celém světě to myslí opravdu vážně.

Ještě předtím si však můžete se serverem bbarak.cz zasoutěžit o cennou asfaltovou relikvii, jíž je právě jeho velká dlouhohrající premiéra z roku 2017, kterou poskytlo do hry naše oblíbené vydavatelství Warner Music ČR.

Soutěž o vinyl LP „Gang Signs & Prayer“:

Jak se Stormzy jmenuje vlastním jménem?

a) Ibrahim Ba
b) Nwankwo Kanu
c) Michael Ebenazer Kwadjo Omari Owuo Jr.
d) Sunday Oliseh
e) Obafemi Martins

Na správnou odpověď čeká mail bobby@bbarak.cz do středy 8. května. Jako předmět prosím uveďte Storzmy a nezapomeňte přiložit ani nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Správně bylo za c) a vítězem je Daniel R. Gratulujeme!

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz