hledat

Tags:

Konex & Kamil Hoffmann podruhé na společném disku. Rozdáváme pár kousků za správnou odpověď

Sdílej

Rodák z Popradu známý žánrovému publiku jako Konex toho má na svém kontě již celou řadu. Služebně mladší posluchači jej mohou znát nejen díky svým beatům, ale i rapovým deskám. Někdejší součástka tuzemského labelu Milion+ před pár měsíci spojila síly s Kamilem Hoffmannem a vytvořil pokračování titulu „Corretto“. V redakci nám uvízly rovnou čtyři originální kousky, které rozešleme do dobrých rukou za jednoduchou soutěžní otázku.

Od října roku 2020 operuje na vlastní pěst, což však neznamená, že se uzavřel světu, natož pak členům svého někdejšího labelu Milion+. Před dvěma lety nabídl fanouškům své sólo pojmenované „Supernova“, tentokrát padla volba na „Corretto 2“. Výsledkem je celkem jedenáct skladeb, které opět apelují na to, že hudba ani žánry nemají mantinely.

Soutěž o 4 ks alba „Corretto 2“:

Ve kterém roce zamířil na prodejní pulty první díl „Corretto“?

a) 2017

b) 2019

c) 2021

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 28. dubna a do předmětu uveď „Konex & Kamil Hoffmann“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ruka Hore.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1