hledat

Koně ABB na trati: Defari, DPeoples či Jay Dee

Sdílej

Label ABB Records diktuje undergroundové, ale i otevřené scéně hip hopu už řádku let. Vše v podstatě vzrostlo po vydání singlu “Bionic” od Defariho z party Tha Alkoholiks. V následujících měsících se ABB chystá vydat další jeho věc – bude to CD s názvem “Lo Collection”, kde budou všechny pecky, které se předtím nikdy na CD sehnat nedali, tedy převážně z řad Defariho singlů a samozřejmě nové věci. Pod produkcí jsou podepsaná nemalá jména: Babu, Evidence, Joey Chavez (tedy kompletní produkční sestava Dilated Peoples) a DJ Revolution, kterej už má za sebou taky ňákej ten track.

Další zajímavůstkou je vydání remixu pecky “Worst Comes to Worst” od Dilated Peoples, kterého se zúčastní Havoc a gangster Guru. Už na “Rework the Angles” bylo dokázáno, že sem tam nejkrutější instro může být překonáno ještě krutějším (v tomto případě to dokázal Kut Masta Kurt). Tento remix by měl být už v obchodech.

Další velký zásah z historie pochystal Jay Dee, kterému na ABB vychází singl “Take dem clothes off” b/w “Off ya chest”, kde samozřejmě J.Dilla ošefoval produkci a po letech se spojil opět s věrným druhem Frankem-N-Dankem. Taktéž i tato deska by měla být v obchodech, prach tam asi sbírat dlouho nebude.

Self Scientific je parta dvou lidí, ti na ABB vydali tohle léto svoji skrumáž “Self Scientific presents The Works”, tedy nevydaný materiál z malého labelu S.O.L. Music Works, který s asi dalšími čtyři patří do rodiny ABB Records, a který mimo Self Scientific zahrnuje dále Lao Rai, Krondon, Kombo či Blitzkrieg Militia, z nichž opravdu ani jednoho neznám. Produkci této platni zpackal DJ Khalil, jeden z dvojky Self Scientific.

odkaz můžete čeknout zde: ABB Records

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz