hledat

Kompletní Dope D.O.D. se vracejí v čase!

Sdílej

Vzpomínáte si na The Evil EP z roku 2011 a víte, co znamená zkratka D.O.D.? V tom případě se můžete řadit mezi staré fans, které potěší nové video z dob, kdy dope zvuk koketoval s elektrem a tahle skupina byla v plném zastoupení. Klip se jmenuje Evil a vychází po mnoha peripetiích v nové verzi s remasterovaným zvukem. Co se týče vizuální podoby, nejednoho člověka napadne, kdy tihle blázni spojí síly třeba s Tarantinem a natočí vlastní celovečerák.

Už přes tři roky brázdí dva (o)bludní Holanďané neklidné vody hardcore rapu bez kolegy Dopeyho Rottena. Ten se zatím připomněl na věci Piro z alba Shotgunz in Hell a na posledním projektu se starou partou nakopl motorovou pilu. Proto nejen podle komentářů asi každý uvítá, že video připomíná staré časy, kdy všichni tři vymetali kluby jako svoje nosní přepážky.

Konečně vydaný snímek mají na svědomí Anton van der Linden a Andres Fouché, které najdete v credits pod většinou videí groningenských dopeboyz. Jako vždy si nejvíc před kamerou v horrorových scénách užívá rap monkey Skits Vicious. Nikdo neví, jestli se ještě dočkáme podobného throwbacku, s jistotou však můžeme konstatovat, že i tolik let stará skladba namotá vaše uši, i kdyby je Skits odřízl břitvou a hodil na podlahu.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?