hledat

Tags:

Kolik má čeština slov? Ani Jimmy-G nezná odpověď, ale rád se v nich koupe jak Skrblík v dolarech

Sdílej

Náš mateřský jazyk je pestrý a krásný, ale nejeden cizinec si na něm už vylámal zuby. Není se pak čemu divit, že i celá řada tuzemských rapperů s češtinou bojuje jak zápasníci v MMA kleci. Sem tam se ale objeví nějaký ten krotitel, který slovům pohlédne upřímně do očí a jako rovný rovnému pak dají do kupy text, který nesmrdí jak ponožky v botách po čtyřech dnech na fesťáku.

Už v únoru si Jimmy-G ve skladbě „Píšu rap“ stěžoval na fakt, že se tu příliš nehledí na obsah ve skladbách. V jeho případě se jedná o vzorného žáka, který svou docházku dokládá slušnou slovní zásobou, kterou zapisuje a pak nahrává.

Rodák z Velkého Meziříčí je úzce napojen na produkční jméno StraySide, proto není překvapením, že i ve věci „Slovosled“ byl přizván na součinnost. Stejně jako předešlý studiový vzorek i tento kope, vykazuje kvalitu, ale taktéž musíme vnímat dlouhé ticho, které možnosti dostat se do podvědomí příliš nenahrává.

Také na sociálních sítích se k podstatnému infu příliš nedostanete, proto apelujeme, aby autor nevsázel jen na vydání singlu a zbožnému přání, že ostatní už přijde samo.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1