hledat

Kid Ink a spol už tuto neděli ovládnou Roxy. Dostaneme tě tam zadarmo!

Sdílej

Ink začal produkovat beaty na střední škole, první mixtape vydal v roce 2010 a debutové album Up & Away přišlo dva roky na to. V té chvíli bylo jasné, že mladý raper (a tak trochu i zpěvák) míří vysoko. To potvrdil hned s další deskou My Own Lane. Ta ho vyšvihla k vrcholům nejen amerických žebříčků i díky hitu "Show Me" s hostujícím Chris Brown. Další rok, aby toho nebylo málo, vydal hned dvě neméně kvalitní nahrávky Full Speed a Summer in the Winter. Na jejich pokračování se stále čeká. Jak známe Kid Inka, tak to nebude dlouho trvat.

V Roxy také vystoupí Dizzy Wright, kde si odbude svou českou premiéru. Velmi nadaný raper a milovník zeleného listu má za 7 let kariéry na svém kontě už dvě alba, čtyři EP a deset mixtapů. Každý projekt je zárukou kvality, obzvlášť poslední 702 EP, které si vydal v červnu na svém nově rozjetém labelu Still Movin. Jeho vystoupení by si neměl nechat ujít každý rapový fajnšmekr.

Inka rovněž doprovodí Verse Simmonds, zpěvák, textař a producent. Ten je aktivní už od roku 2009 a za tu dobu si ho ke spolupráci přizvali Kanye West a Jay-Z ("Who Gon Stop Me") nebo také Rihanna ("Man Down").  Ve svém hlasovém projevu míchá r’n’b, hip hop, trap, reggae či calypso.

V neděli 26. 3. 2017 se tedy schyluje k velké párty v pražském klubu Roxy. Jak už jsme zmínili, jeden z vás má možnost získat dvě vstupenky na tuto akci v produkci Fource Entertainment. Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte email soutez@bbarak.cz do sobotního poledne. Do předmětu nezapomeňte napsat KID INK a uvést vaše telefonní číslo.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje zatím poslední projekt, co Kid Ink vydal v loňském roce?

a) Up & Away

b) RSS2

c) Summer in the Winter

d) Lemonade

Ti z vás, co nebudou mít to štěstí, si mohou koupit vstupenky za 595 Kč přes fource.cz, GoOut.cz a Ticketpro.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz