hledat

Kery James táhne do boje

Sdílej

Do boje proti stigmatizaci Islámu, na který je v některých západních zemí, obzvláště po událostech 11.září, pohlíženo skrz prsty. Použil k tomu hudební zbraň v podobě své druhé desky s názvem “Savoir et vivre ensemble“.

Deska, která připomíná hodnoty tolerance, lásky a respektu mezi islámem, judaismem a křesťanství vychází 29.března u NaIve.

Kromě K.Jamese se na albu vokálně účastní například i Diam’s, Passi, Disiz La Peste, Lino z Arsenik a další. Rap se zde mísí s tradiční orientální hudbou, což je když nic jiného tak zajímavé. Dole v tracklistu si všimněte posledního 8mi minutového freestylu a hlavně lidí na něm se podílejících – PEKLO!! O produkci se postarali Aymeric, Said Des Mureaux, Béchir a Kore & Skalp.

Část výdělku z prodeje bude věnován společnosti „Savoir et Tolérance“ za účelem stavby muslimského kulturního centra a také na podporu neziskové organizace s názvem CVHG (Combattre et Vivre son Handicap á Genevilliers), pomáhající handicapovaným sportovcům.

Tracklist „Savoir et vivre ensemble“ :

01. Intro
02. „L’amour véritable“ (Disiz La Peste, Diam’s, Kery James)
03. Ya Chadhiliyy
04. „L’enfant“ (Rohff, Kery James)
05. „Moins de 20 ans“ (James Izmad, Rabah, Geckel, Kery James)
06. Ahmad Ar-Rifa’Iyy
07. „Ensemble“ (Prodige Namor, Boss One, Youssef, Kery James)
08. „Elle“ (Kery James)
09. „O Maryam“
10. „A toutes les mčres“
11. „Tala’Al Badrou ‚Alayma
12. „La force“ (Kery James, Soprano, Rohff)
13. „Mawlana salli wa sallim“
14. „Malgré les épreuves“ (Weshdi, OGB, Kery James)
15. „A mes parents“
16 „Abdou I-Chadrie“
17. „Relčve la tęte“ (osmi minutový freestyle s účastí 22 umělců, mezi nimiž například Le Rat Luciano, Kool Shen, Passi , Matt, Lino, Diam’s…)

Diskutuj na Bbarak.cz