hledat

Kela nás bohužel nezabije

Sdílej

S politováním jsme nuceni oznámit, že Killa Kela, jeden z nejlepších beatboxerů na světě na letošním Hip Hop Kempu nevystoupí. Chyba vznikla ve špatné komunikaci na naší straně, když jsme uveřejnili pracovní line up i s jeho jménem, přesto, že jeho vystoupení nebylo potvrzeno. Do poslední chvíle jsme se jeho vystoupení snažili vyjednat a poněvadž jsme pevně věřili, že Kela nemohl zapomenout na vynikající české publikum a že pokud to bude jen trochu možné, rád přijede, nechtěli jsme ho z line upu stahovat a následně ho tam opět vracet (o čemž jsme byli přesvědčeni).

Smutný fakt, že Kela nepřijede, tedy nemá na svědomí chlapík s orchestrem v papule, ale naše nedůslednost a neprofesionalita, již je potřeba sportovně přiznat a za kterou se omlouváme. Nejen jistě zklamaným fanouškům a jeho bookingové agentuře Profile Agency, ale především Killa Kelovi samotnému.

Dobrá zpráva je, že ani přes tuto nepříjemnou zkušenost na nás plivající král Killa Kela nezanevřel a již probíhá jednání ohledně jeho účasti na jedné z chystaných akcí Depo Crew / BBaRáK.Zbytek celého line upu je potvzen na 100%.

Diskutuj na Bbarak.cz