hledat

Tags:

Když váš něco srazí, musíte vstát a pokračovat, hlásí jedna z chloub Sydney známá jako Bliss n Eso

Sdílej

Před pár týdny jsme vás informovali o nové věcičce z tábora australské partičky Hilltop Hoods, ale ve skutečnosti to není jediná kapela, kterou u protinožců bedlivě sledujeme. Další vlajkovou lodí je již od roku 2000 jedna z chloub Sydney známá jako Bliss n Eso. Jen pár dní poté, co si odškrtli poslední zastávku jejich tour, se hlásí s novým singlem „Not today“.

Trio ve složení MC Bliss, Esoterik, DJ Izm prozradilo, že jejich nová skladba je o malém muži, který se dokáže postavit Goliášovi. „Pokud vás srazí, musíte vstát a chtít pokračovat. Neustále se snažit bez ohledu na to, jaké protivenství máte před sebou. Ukážete jim, že si s vámi nemůže nikdo zahrávat,“ zaznělo z tábora Bliss n Eso.

Po zveřejnění singlu „Not today“ se dalo čekat, že se budou rojit spekulace o novém albu. To poslední vyšlo loni v srpnu a nese název „The Sun“. Nahrávka o celé řadě silných momentů nabídla také hosty typu Dizzee Rascal, Kasey Chamers či Jake Isaac.

Bliss n Eso odpovědělo na dotaz o novém releasu vyhýbavě, přesto je možné, že se skutečně opět něco ve studiu kutí. Již v půlce srpna je bude moci spatřit také ve filmu 6 Festivals, kde hrají sami sebe.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1