hledat

Tags:

Když se tvoří hit, tak není nutné si lámat hlavu nad přípravou. Ono to přirozeně vypluje jako v případě Reye

Sdílej

Věrohodnost interpreta není již tak ceněnou vlastností jako před lety, ale přeci jen je stále podstatným stavebním kamenem. Interpret má být v očích posluchačstva modlou, vzorem, důvodem, proč mu naslouchat, proto není žádným překvapením, že karta nepůjde na ruku těm, kteří nejsou silní ve svých kramflecích. Každý rok se objevují jména s potenciálem, která by mohla brzy převzít role lídrů na scéně, ale spousta z nich po pár skladbách či jedné desce zase ve vší tichosti vyšumí. Jaký osud v tomto směru čeká Reye, který nám v redakci Bbarak.cz během posledních pár měsíců nahlodal mysl, že by se mohlo jednat o skokana roku 2022?

Rodák z České Lípy o sobě začíná vědět pravidelně skrze skladby, které mají šanci vtěsnat se do přízně tuzemských přehrávačů. Koncertní skills sbírá po boku Bobbyho Blaze a měsíc zpět si dokonce ve skladbě „Blakk Ops“ vyšlápl na jednoho z členů Blakkwoodu.

Každý by chtěl mít ve svém repertoáru hity, ale ty se netvoří lusknutím prstu. Mnozí tomu jdou naproti, ale z výsledku je to pak v konečném součtu cítit, až to místy až zapáchá. Když se ale tvoří regulérní hit, není nutné si lámat hlavu nad přípravou, ono to vypluje přirozeně jako v případě skladby „Nemusíš se ptát“, která je tak říkajíc kompletním balíčkem.

Poutavá technická forma ruku v ruce s obsahem, emoce skládané na emoce a reálné řádky, u kterých není na škodu se pozastavit. Na beatu tentokrát FatCat, nikoliv Laddy Sound, což ale výsledku neubralo na kráse. Tak co? Bude Rey skutečně skokanem tohoto roku?

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1