hledat

Tags:

Když mírně zapomenutá autorita gangsta rapu Tray Deee mluví, je třeba zbystřit

Sdílej

Big Tray Deee je skutečný O.G. Jako člen Insance Crips se pohyboval okolo labelu Death Row již v raných devadesátkách a jeho první vystoupení do světa rapu se objevilo ve skladbě „21 Jumpstreet“ společně se Snoopem na soundtracku k „Murder Was the Case“. Od té doby neuhnul ani o píď ze svý striktní flow jak podle pravítka.

Jeho kariéra byla slušně rozjetá, kdy se profiloval coby člen kapely Tha Eastsidaz, ve které ještě figuroval Goldie Loc a samozřejmě Snoop Dogg. Po jedné platinové a jedné zlaté desce se ovšem dostal do vězení, kde si odseděl dlouhých 11 let. Holt střelba z jedoucího auta se ve státech nevyplácí. 

Po návratu z vězení se opět začal objevovat po boku Snoopa na několika společných i sólových mixtapes. Zdá se však, že kromě Long Beach, potažmo west coast scény na Tray Deeeho všichni docela zapomněli, což je škoda, protože patří opravdu k autoritám gangsta rapu jako takového.

Z našeho hledáčku však nezmizel a tak vám rádi nahodíme jeho nejnovější singl „On Go!“, ve kterém je vidět, že i po víc jak dekádě za mřížemi a ve věku 56 let má Tray Deee co nabídnout.

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1