hledat

Tags:

Když Alchemist rýmuje do práce Hit-Boye a Hit-Boy zase do not Alchemista…

Sdílej

To, že by neměli uznávaní producenti Hit-Boy a Alchemist do čeho píchnout, by si mohl myslet jen blázen a to jim ani nemusí před prahem stanovat žádní urputní zájemci o jejich beaty.

Zatímco oblíbený instrumentální dodavatel Nase šel v poslední době s kůží na trh společně se zpěvákem Musiqem Soulchildem („Victims & Villains“), druhý zmíněný maestro vydá poslední březnový den desku s Larry Junem ze San Fran („The Great Escape“).

Video singl „Slipping Into Darkness“ je pak zachytil ve společném módu, což bychom nečekali. Oba si vzájemně pouští své práce a následně rapují do charakteristických podkladů toho druhého…

“Shoot out the lights, I’m putting fifty up / Then hang my jersey in the rafters, right next to Hit / Hopping out the TransAm, flexing the fit,“ rýmuje člen Step Brothers či Gangrene.

“When you move how you wanna move, you gon’ make somebody mad. My nigga, I’m the best student Kanye ever had / Fell out with certain niggas fast, ’cause I put shit on blast,“ doplňuje nejlepší student, jakého kdy měl Ye, který před více než deseti lety začínal právě pod křídly GOOD Music.

Jak se vám jejich souznění líbí?

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1