hledat

Kdo ještě pamatuje Wee Bee Foolish?

Sdílej

Když na Kempu číslo 1 rapoval Yeshua Da Poet, člen kapely Wee Bee Foolish, spousta lidí ho okamžitě zařadilo mezi nejlepší slyšené rapy. Souhlas, Wee Bee jsou opravdu Foolish a dobrá zpráva je, že se vrací s novým materiálem.

Na jejich labelu Headbop Music (s distribucí a podporou mocných Fat Beats) vydávají třítrackový maxáč („It’s not a sport“ b/w „It is what it is“, „WeeLaxx“). V plánu je samozřejmě i celá deska „UnderDogs“, která by měla též přijít zanedlouho. Sám Yesh pak maká na svém druhém sólo albu, to první mu vyšlo ve fejmové edici Earplug na Ill Boogie Records. Ok, já se nemůžu dočkat!

NOVINKA z 19.4.03 (Kepo)
Wee Bee Foolish s albem? Už zase?
Pokud vám tohle jméno něco říká, tak vězte, že nejste na omylu, minulý rok byla naše země poctěna jejich návštěvou, jak jinak než na Hip Hop kempu, ale to už moc kecám, tohle přece každej ví. Minulý rok taky vydali hodně kruté album „Brighton Beach Memoirs“ (které ale rozhodně není vše co tihle týpci spolu napáchali), některými znalci dokonce považováno za jedno z nejzajímavějších roku 2002.

Talentované duo čítající pány Yeshua da poED aka Dead Poets Society a Ken Boogaloo (ten na kemp nedorazil) chystá na konec roku další materiál, jako první však příjde dvojice singlů „Maximus“ b/w „Heavy“ a „Da Promo 98“, které budou vypuštěny 18. Dubna přes label Headbop music.

Na obou koláčích uslyšíte rýmy Ken Boogaloo do instrumentálek ala Dj Bless a do třetího treku, produkovaného chlápkem který si říká XO plivou Yeshua, Ken Boogaloo plus host Mike Swift. Po tomto singlu bude následovat EP s těmito treky no a konečně na konci roku očekávané LP.

NOVINKA 10.10. 2002 (K-Hill)
Wee Bee Foolish, ty všichni známe
Yesh, který rapoval na Hip Hop Kempu, je z téhle party – Wee Bee Foolish. Už na kempu nám zarapoval kousky z právě z alba „Brighton Beach memoirs“. To se vytlačí (jako znovu výlisk reedice) na labelu Headbop Music s distribucí Groove Attack. Přesné datum je 29. října, takže se máme na co těšit získat tenhle cenný kus na podruhé. Každopádně trhem za chvíli prolítne i nový singl „Maximus“, který bude předním titulem pro blížící se nové EP této famózní kapely.

info:
Head Bop Music, zde na stránkách skromně ale přesto vzpomíná na koncert v české rapublice, aby ne – myslím, že ho na kempu ocenil solidní dav.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?