hledat

Tags:

Každý chce mít klip z kolébky žánru. Rodny pod Brooklynským mostem zmiňuje, jak plave proti proudu

Sdílej

Dostat se ke jménu Rodny můžete hned několika způsoby. Narazit na něj lze třeba i náhodně skrze hudební platformy, ale my raději dáváme přednost jasným cestám a směrům. A tak kdo je tedy Rodny, jehož můžeme kromě sólové dráhy registrovat i v teamu Lata Gang? Životopis se k nám do redakce Bbarak.cz nedostal, ale jisté je, že stále plave proti proudu.

Jeho náklonnost k trávě je cítit nejen z jeho báglu a kapes, ale především z každé jeho skladby. Není tomu jinak ani v novince „Proti proudu“, ke které se beatem angažoval El Murdo. Brněnská tvář tentokrát odjela posbírat materiál na klip za velkou louži a za kamerou měla při ruce Roberta Albiona Zeiglera.

Každý chce mít klip z kolébky žánru, takže i Rodny si může tuto povinnost již zaškrtnout. Jako kulisa byl využit třeba slavný Brooklynský most, ale i další lokality z New Yorku. Na závěr si asi zase položíme tu samou otázku, zda se jedná o samostatný singl anebo signál, že se rýsuje sólo.

Když už jsme u těch spekulací, dočkáme se také videa z Kolumbie, kde Rodny navštívil hrob a dům v Medelínu, kde se poslední dny před smrtí ukrýval Pablo Escobar?

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1