hledat

Tags:

Kaidžas vyslal pozdrav na podporu boje za vymazané rodiče. Zároveň zvěstuje druhý díl Klokočina

Sdílej

Rodina je křehký ekosystém, který ne vždy zůstane celistvý. Zná to velmi mnoho z nás, kteří vyrůstali v neúplných rodinách. Ne vždy však dochází k názorové shodě či dohodě na téma výchovy potomků a v nemalém počtu případů si umí někteří dělat i nemalé naschvály. Iniciatíva za vymazaných rodičů se stává u našich východních sousedů stále známějším pojmem a bojuje za práva těch, kteří se jen stěží nebo vůbec dostávají i přes svá práva ke svým potomkům. Kaidžas využil sílu svého slova a přispěchal se skladbou, která má podpořit všechny bojovníky, kteří nade vše milují své děti, ale nedostává se jim možnost být u jejich dospívání.

Scénáře jak z nějakých dramatických filmů, ale život je tím největším zdrojem témat. A právě toto není nic smyšleného a děje se to mezi námi každý den. Toxický rodič používá dítě jako nástroj pomsty a vyhrává většinou bohužel ten, co má nejvíce známostí nebo peněz na úplatky.

Skladba „Vymazaní“ sice neaspiruje na hit desetiletí, ale upoutá pozornost především svým silným příběhem a vizuálem vykazujícím ty, kteří si tyto děsivé scénáře sami prožili. Věříme, že svůj účel tato zpráva splní a tyto příběhy se dostanou více do podvědomí a třeba i pomohou situaci napravovat, ale rapové fanoušky by mohlo především zajímat, že Kaidžas chystá novou desku.

Zmíněný track by měl být součástí tracklistu druhého dílu titulu „Klokočino“, které kdysi rezonovalo nejen slovenskou rapovou scénou.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1