hledat

Jsou Moja Reč Dobrí Chlapci, nebo na svém mixtapu zlobí?

Sdílej

Dlouho očekávaná deska sebevědomé a velmi talentované partičky Moja Reč – Dobrí Chlapci mixtape, který vychází pod Nejbrem, jde do prodeje! K dostání je od 15.8. v zaběhlých online obchodech a od 18.8. také ve všech kvalitních obchodech s hudbou.

Mixtape, který jde právě do obchodů na Slovensku i v Čechách, obsahuje 18 zbrusu nových skladeb a jedinou již známou věc, kterou je pecka Sekáčik na ľad, takže se dá klidně považovat za regulérní album. Na tomto mixtape-albu se kromě zkušených raperů Supy a Delika podíleli také producenti Ramon, Jozef Engerer, dále hosté Vec, Fatte, D-Tonate a Idea.
Moja Reč je z Handlové na Slovensku. Tvoří ji rappeři Supa a Delik a producenti Ramon a Josef Engerer. Delik má na kontě i freestylové úspěchy, Ramon byl členem nejlepší slovenské breakdance skupiny Quassit crew a Josef Engerer již produkoval pro řadu slovenských i jiných projektů, naposledy například na Rytmusovo albu Bengoro a na albu mezinárodních I.CO. Tyto talentované umělce objevil kmotr slovenské scény a jedna z nejrepektovanějších osobností českého i slovenského hip hopu Vec!

Poprvé na sebe upozornili demem, které udělali z poloviny s živou muzikou kapely Komplot a z poloviny s klasickými rapovými produkcemi. Už na demo jim věnoval dva beaty zmiňovaný Vec! Pochvalně se o nich vyjádřil dokonce na své desce Dobré ráno, kluci zahostovali na albu Zveriny a jeden track se objevil samozřejmě na kompilaci Nejbr Hip Hop Mix! Moja Reč nemohla vybrat lepší než Sekáčik na ľad, protože od té doby se scéna ptá na jediné – kdy bude album?

Album bude na podzim, odpovídají Supa a Delik, ale nejdříve chceme mixtape! To obvykle znamená spoustu cizích beatů, nějaké freestyly a jen pár nových tracků. My se však bavíme o rapperech, kteří potřebují dva producenty, aby stíhali jejich tempo!

A tak nyní spatří světlo světa mixtape Dobrí chlapci. Obsahuje 18 zbrusu nových skladeb a jedinou již známou věc, kterou je bomba Sekáčik na ľad, takže by se klidně dal považovat za regulérní album. Jak zjistíte v přiloženém tracklistu, všechno jsou originální tracky, pod kterými jsou podepsáni jak producenti Mojí Reči, tak vycházející česká jména Deckl aka D-Tonate, Fatte a samozřejmě Vecko! Mezi hosty na mikrofonu se objevují třeba Idea a všestranný Vec. Mixtape oficiálně vychází již 15.8. ! Tracklist 1. You cant touch this 2. Intro produkcia : Dekl, rap : Supa, Delik 3. Svetlomet produkcia : Fatte, rap : Supa, Delik 4. Dobrí chlapci produkcia : Ramon, rap : Supa, Delik 5. Asi to tak musí byť produkcia : Jozef Engerer, rap : Supa, Delik 6. Naložený v káre feat. Máário produkcia : Ramon, rap : Supa, Delik 7. Hummer track Rmx feat.Vec produkcia : Vec, rap : Vec, Supa, Delik 8. 666 produkcia : Jozef Engerer, rap : Supa, Delik 9. 2006 produkcia : Ramon, rap : Supa, Delik 10. Jediná produkcia : Jozef Engerer, rap : Supa, Delik 11. Exklusive shit produkcia : Jozef Engerer, rap : Supa, Delik 12. JB produkcia : Ramon, rap : Supa, Delik 13. Pinky a Brain produkcia : Jozef Engerer, rap : Supa, Delik 14. Ty nikdy feat. Idea produkcia : Fatte, rap : Supa, Idea, Delik 15. Mozaika produkcia : Jozef Engerer, rap : Delik 16. Od úsvitu do súmraku feat. Frogstar & Lyny produkcia : Jozef Engerer, rap : Delik, Lyny, Frogstar, Supa 17. Slnko, seno a pár faciek ( si kokot ) produkcia : Jazzy, rap : Supa, Delik 18. Outro produkcia : Ramon, rap : Supa, Delik 19. Sekáčik na ľad *** produkcia : Ramon, rap : Supa, Delik Našlapaný mixtape Dobrí Chlapci je v obchodech, nezaspi to!

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz