hledat

Joey Crack si nakonec svou desku vydá u…

Sdílej

Když jsme si zde v létě říkali o Joeově sedmém řadovém sólovém výstupu „Me, Myself & I“, ještě se nevědělo,  kde se po opuštění Atlantic Records hodlá newyorský rappa uhnízdit. Nyní už jde o věc známou – Fat Joe se oproti původním předpokladům nepředstaví jako jedna z hvězd rosteru Virgin Records, nýbrž bude reprezentovat vlastními silami založenou stáj Terror Squad Entertainment, jíž distribučně pomůže Imperial/EMI. K malé změně poté dochází i v ohlášeném termínu, avizovaný 17. říjen, kdy mimochodem vychází i několik zásadnějších alb, nahrazuje 14. listopad.

 

Scottem Storchem produkovaná singlovka „Make It Rain“, v níž se představuje i jedna z nejtěžších vah současného Dirty South, Lil´ Wayne, již světem proběhla. Za – v Miami natočeným – videoklipem stojí filmový režisér Chris Robinson a jestliže nebudeme počítat všechny ústřední postavy, objeví se v něm i Diddy, Rick Ross, nebo Baby. V rámci hesla opakování je matka moudrosti si můžete v rychlosti připomenout, že sloku si na desce vystřihl i The Game a podkladům vdechla život jména jako DJ Khaled, The Runners, LV, či Nujersy Devil.

 

Fat Joe, jenž spolupracoval s celou řadou tváří rapové smetánky posledních patnácti let, ke svému kroku nadšeně řekl:  „Terror Squad Entertainment is so happy to be in the independent world right now and we’re going to do amazing things. I am so happy to finally be in control of my career.“  Budeme se v půlce příštího měsíce radovat i my?

Zdroj: HHGalaxy

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz