hledat

Tags:

Joey Bada$$ se zabývá ztrátami a to, že pózuje před Biggiem, není náhoda

Sdílej

Joey Bada$$ dosud „vypotil“ tři dlouhohrající desky a docela by nás zajímalo, která je podle vás nejlepší. Jestli je to debut z roku 2015, jeho následovník z roku 2017, nebo zatím poslední nosič, který na trh dorazil loni touhle dobou.

Právě k němu („2000“) se brooklynská bestie vrací video singlem „Eulogy“, který skrz „pohyblivé obrázky“ kompiluje jeho každodenní život, v rámci nějž přemítá i o „fallen soldiers“.

“Time will tell, it reveals and it heals so I chill / Another day, another deal, made another mill’. But what do that mean when these kids still getting killed over no reason? / R.I.P. my cousin Rell’, yo, I’m still grieving,” rapuje, když pózuje před muralem vyzdvihujícím Biggieho klasický debut „Ready to Die“.

Desce, na níž se pod jednou střechou potkali i Diddy, Westside Gunn, Chris Brown, JID, Larry June a Capella Grey, sice udělil magazín Rolling Stone jen tři hvězdy z pěti, ovšem ani na vteřinu nepochybujeme, že si ze čtrnácti přítomných skladeb vyberete svou hymnu i vy. A beztak se tak už dávno stalo.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1