hledat

Tags:

Jižanský Z-Ro ze Screwed Up Click vyvíjí nátlak s novou deskou!

Sdílej

Z ničehonic se na mé kartě odběrů na YouTube vynořilo kompletně nové album „Pressure“ od Z-Ra spolu s klipem k „Where My Niggas At?“ a to je naprosto skvělá zpráva pro fanoušky houstonského rapu.

Z-Ro neboli Mo City Don nebo také zvaný The King of the Ghetto je zásadní postava jižanské scény už třetí dekádu. Člen legendárních Screwed Up Click zformovaný okolo zesluného DJe Screw, bratranec Trae the Trutha a cápek, který proslul sérií drogově laděných alb (Cocaine, Crack, Meth, Heroine, Angel Dust, Codeine) se hlásí o slovo s novou deskou, na kterou jsme tentokrát čekali nezvykle celé dva roky od posledního „Rohammad Aliho“.

Z-Ro patří k těm málo tvůrcům, kteří ovládají nejen disciplínu rapu, ale obstojně zpívají a produkují. Tím se podobá jeho vzoru Pimp Cmu, který opýval stejnými dovednostmi. I s tím dlouhou dobu jel tempo minimálně jedné desky ročně a spolu s mixtapy a collabos, to bylo většinou více.

Pokud jste fandové tohoto houstonského jezdce, jako já, pak víte, že všechny jeho desky si udržují vysokou úroveň kvality. Ne, že by všechny projekty zněly stejně, ale vždy víte na čem jste. Je to zkrátka solidní flák texasských žebírek, který chutná lahodně.

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1